" E " vrh * 6.11.2013

El-Amin

29. 1. 2014

Sourozenci El-Amin a Ehane jedou do nového domova v Německu. Šťastní noví majitelé Andre a Ieva. 

1.1.2014

El-Amin bude mít nový domov spolu se svou sestrou Ehane v Německu.  Jejich majitelé mají obrovskou radost, těší se na ně jako na malé děti. 

El-Amin (důvěryhodný)

Narodil se jako čtvrtý v pořadí. Jeho jméno v překladu znamená důvěryhodný. Už teď se dá říci,že jméno odpovídá jeho chování. Je to malé " lízátko"  a rád se přitulí. 

Eidz´as

12.1.2014

Dnes si odvezli Eidz´ase Nicole s rodinou. Bude žít společně se svým prozatím větším bratrem Dawlim v Německu. Budou super tým. :)

Eidz´as (zázrak)

Páté v pořádí a nejtěžší štěňátko z tohoto vrhu. Jeho jméno znamená v řeči Tuaregů zázrak. I když pro nás znamená zázrak každé narozené štěňátko, uvidíme, jaký zázrak bude tenhle klučík ... :)

Enneri

18.1.2014

Dnes si odvezli malou Enneri. V jejím novém domově na Slovensku na ni čeká také zvířecí kamarádka foxterierka Aymy. 

Enneri (oblast na území Tuaregů)

Tak tahle holčička dostala jméno podle tuarežského území. Zatím nejvíce připomíná Elgetaru a Darru. Jediná neměla tmavou masku. Byla taky pěkně těžká, svými 500g se zařadila se nejtěžšího brášku Eidz´ase na druhé místo ve váze. To zatím platí do současné doby. :)

Ebeden

21.1.2014

Naše Ebi bude bydlet od nás nejdále. V novém domově v Rusku se stala její velikou kamarádkou kočka, ale bude mít kolem sebe i italáčky. Takže bude veselo. :) Její panička je veterinární lékařka, tak věříme,že se jí povede velice dobře. Ebi je jediná, ke které nebude návštěva tak reálná, jak u...

18.12.2013

Ebeden má hladou srst po svojí matce, prozatím je  ze štěňátek nejsvětlejší barvy, ale má pěkně vybarvenou masku.  

Ebeden (nikdy)

Ebeden se na svět dostala jako první. Její jméno by se dalo přeložit jako : nikdy. Až jednou se uvidí, jak by se to dalo chápat. Významů by to mohlo mít spoustu. Nikdy se nevzdám, nikdy vás neopustím, už nikdy mě neuvidíte, nikdy neprohraju, nikdy na vás nezapomenu.... Tak se necháme překvapit. :)

Ehane

30.1.2014

Obě štěňátka již v novém domově. :)

26.12.2013

Ehane pojede společně se svým bratrem El-Aminem do Německa. Nebudou od nás tak daleko a jistě je budeme vídat častěji.

Ehane (domov)

Byla třetí v pořadí a my už si říkali, jestli to nebudou samé holky. Ehane - pro Tuaregy má toto slovo význam  domov nebo stan. Takže tenhle uzlíček bude pro někoho představovat vysněný domov se psem. Tomu tedy chci věřit, pokaždé, když je předáváme do  nářučí jejich novým majitelům....

Ezeyik

8.2.2014

Dnes odjela naše Ezeyik do svého nového domova v Polsku. Tak hodně štěstí holčičko. ♥

Ezeyik (jak se máš?)

V pořadí byla druhá narozená, i když hned za ní následovala její třetí sestra. Takže se dá říci první z dvojčátek. :)  Prostřednictvím jejího jména se můžeš zeptat tuarežské ženy : " Jak se máš?"

"E" vrh v nových domovech

Tato fotogalerie je prázdná.